3. Dotacje otrzymane na zakup...

W dniu 22 marca 2024 roku Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka
podpisał Umowę na dotację z Powiatem Inowrocławskim z przeznaczeniem na zakup następującej aparatury i sprzętu medycznego: aparatu do dializ dla Stacji Dializ – 4 szt., zestawu do ekstrakcji śrub dla Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii, spirometru diagnostycznego z wyposażeniem i systemu poligraficznego z oprogramowaniem
i wyposażeniem do diagnostyki zaburzeń oddychania w czasie snu dla I Oddziału Wewnętrznego. Dotujący zobowiązał się do przekazania na realizację zadania dotacji
w wysokości 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych 00/100).

Udzielone wsparcie na zakup aparatury i sprzętu medycznego pozwoli na poprawę bezpieczeństwa i jakości udzielanych świadczeń leczonym pacjentom.

Szpital Wielospecjalistyczny im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu otrzymał dotację z przeznaczeniem na zakup napędu ortopedycznego dla Bloku Operacyjnego i zestawu wózków dla Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii. Umowa została zawarta w dniu 11 grudnia 2023 r. pomiędzy Powiatem Inowrocławskim, a Szpitalem Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. Dotujący zobowiązał się do przekazania na realizację zadania dotacji w wysokości 126 000,00 zł.