Drzwi otwarte w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej

zdjęcie informacja
  3. Ważne ogłoszenia
  5. Drzwi otwarte w Zakładzie...

Dyrekcja Szpitala Wielospecjalistycznego im. dra  L. Błażka  w Inowrocławiu  zaprasza  wszystkich zainteresowanych w dniu 10 maja 2024 r. na „Drzwi otwarte w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej” z okazji Dni Otwartych Unii Europejskiej.

Godziny Drzwi Otwartych:
od 11:00 do 14:00

W  ramach  organizowanych  „Drzwi otwartych w  Zakładzie  Diagnostyki Obrazowej” zapraszamy na  bezpłatne badania densytometryczne – pomiaru gęstości minerałów tkanki kostnej do Pracowni Densytometrii mieszczącej się  na  niskim  parterze  budynku  Szpitala  naprzeciwko Pracowni Rezonansu Magnetycznego. Badania  densytometryczne z użyciem promieniowania jonizującego lub fal ultradźwiękowych będą wykonywane bez skierowania lekarza.

Dodatkowo tego samego dnia tj. 10 maja 2024 r. w godzinach: od 11:00 do 14:00, proponujemy (niżej wymienione) bezpłatne badania:

1) w gabinecie zabiegowym nr 1042, mieszczącym się na I piętrze Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Poznańskiej 97:

• pomiar cukru,
  • pomiar masy ciała + wskaźnik masy ciała BMI,
  • pomiar ciśnienia,
  • spirometria.

2) w gabinecie zabiegowym nr 1018, mieszczącym się na I piętrze Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Poznańskiej 97  będzie można wykonać bezpłatne badanie pola widzenia po wcześniejszym zarejestrowaniu się pod numerem: 52 354 53 77 lub 52 354 52 96.