3. Ważne ogłoszenia
  5. Festyn Motoryzacyjny ,,Św. Krzysztof-...

Na terenie Parafii p.w. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu przy ulicy 800-lecia w Inowrocławiu, w dniu 25 lipca 2023 roku zorganizowany zostanie przez Automobilklub Inowrocławski oraz ks. Dziekana Kan. Pawła Kowalskiego Festyn Motoryzacyjny pn. ,,Św. Krzysztof-Patron Kierowców”. Tematem Festynu  będą kwestie związane z  zagrożeniami na drodze przy brawurze kierowców.

Pragniemy poinformować, iż Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu w ramach festynu przeprowadzi badania EKG, poziomu cukru we krwi oraz badania spirometryczne. Imprezę będzie zabezpieczał  ambulans medyczny z obsługą ratowników.

Festyn rozpocznie się na placu przy Krzyżu uroczystą Mszą św. o godzinie 17:00 w intencji Kierowców i Użytkowników dróg, którą poprowadzi Dziekan Kan. Paweł Kowalski-Kapelan Automobilklubu. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.