3. Ważne ogłoszenia
  5. PORADNIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ...

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować,
iż od dnia 1 lipca 2023r. na terenie
Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
otworzyliśmy

Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej „Przy Szpitalu”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oraz w celu ułatwienia dostępności usług, poprzez kompleksową ofertę usług medycznych, przy Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu uruchomiono POZ.
W ramach podstawowej opieki zdrowotnej funkcjonują lekarze rodzinni, lekarz pediatra, pielęgniarki i położna. Uruchomiono gabinety zabiegowe oraz punkt szczepień. Do dyspozycji dorosłych pacjentów zostały oddane nowoczesne gabinety  oraz jasna, przestronna poczekalnia wraz z nowoczesną toaletą, która została przystosowana również dla osób niepełnosprawnych. Czas w poczekalni dla dzieci umili przyjemna sofa i kolorowy stolik wraz z krzesełkami. Gabinety dla dzieci zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najbardziej to możliwe, czuły się one komfortowo, a kolory i wszystkie dodatki powodowały, że wizyta u lekarza stanie się dla nich miła i przyjemna.

Zapraszamy Państwa serdecznie do wyboru naszych  Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
Wystarczy tylko wypełnić deklaracje wyboru do niżej wymienionych lekarzy/pielęgniarki/położnej:

► w Poradni Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczeń udzielać będą m.in.:
1. dr n. med. i n. o zdr. Bartosz Jakub Myśliwiec
Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy LEKARZA
2. lek. Grzegorz Czyż
Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy LEKARZA

► w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci świadczeń udzielać będzie m.in.:

1. dr n. med. Ineza Szafrańska – Komarowska Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy LEKARZA

► w Poradni Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczeń udzielać będą:
1. mgr Katarzyna Arent
Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy PIELEGNIARKI
2. mgr Lidia Giza
Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy PIELEGNIARKI

► w Poradni Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
licencjonowana położna Maria Rybicka
Deklaracja Wyboru Świadczeniodawcy POLOŻNEJ

Wypełnione deklaracje prosimy składać w Rejestracji Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (budynek nr 6, wejście od strony portierni) bądź w Punkcie Informacyjnym, znajdującym się w głównym holu szpitala.

Pozostałe informacje:
– telefon do rejestracji: 52 35 45 322 oraz 52 35 45 330

Oczekując na Państwa deklaracje
serdecznie zapraszamy
 do korzystania z naszych usług

pracownicy poradni