Zatrudnimy lekarzy specjalistów

zdjęcie informacja
  3. Ważne ogłoszenia
  5. Zatrudnimy lekarzy specjalistów

Szpital Wielospecjalistyczny im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu zatrudni pilnie lekarzy specjalistów w dziedzinie: chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej, reumatologii, medycyny pracy, chirurgii stomatologicznej, neurochirurgii, rehabilitacji medycznej, alergologii, anestezjologii, dermatologii, endokrynologii, gastroenterologii, chorób płuc, nefrologii, psychiatrii, okulistyki, neurologii dla dorosłych, diabetologii-praca w Poradniach Specjalistycznych oraz lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny paliatywnej-praca w Poradni i Zespole Wyjazdowym Opieki Paliatywnej.

Kontakt: Kierownik Lecznictwa Specjalistycznego tel. (52) 35 45 325