Wstrzymanie funkcjonowania Punktu Wymazowego od dnia 1 kwietnia 2022r.

3. Ważne ogłoszenia
  5. Wstrzymanie funkcjonowania Punktu Wymazowego...

KOMUNIKAT

Dyrektora Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu z dnia 31 marca 2022 r.
w sprawie wstrzymania funkcjonowania punktu wymazowego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2

W związku z obserwowaną tendencją spadkową zachorowań na Covid-19 oraz zaprzestaniem finansowania przez Ministerstwo Zdrowia procedury wykonywania testów do diagnostyki SARS-CoV-2, wykonywanych przez apteki, laboratoria, mobilne punkty pobrań inne podmioty lecznicze, informuję, iż z dniem 1 kwietnia 2022r. punkt wymazowy Drive Thru, funkcjonujący na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, wstrzymuje pobieranie wymazów w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2.