KOMUNIKAT Dyrektora Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu z dnia 14 marca 2022 r.

5. KOMUNIKAT Dyrektora Szpitala Wielospecjalistycznego...

w sprawie zmiany dni funkcjonowania punktu wymazowego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2

Informuję, iż z dniem 16 marca 2022 r. ulegają zmianie dotychczasowe godziny pracy punktu wymazowego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, funkcjonującego na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, gdzie od w/w daty punkt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:35 do 16:35 i w niedziele w godzinach od 11:00 do 13:00 (jak dotychczas), natomiast w soboty punkt będzie nieczynny.

Rejestracja realizowana będzie na bieżąco w godzinach pracy punktu.

Numer kontaktowy do punktu wymazowego: 532 412 260