Komunikat Dyrektora Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu z dnia 20 stycznia 2022 r.

szczepionka - zdjęcie poglądowe
  5. Komunikat Dyrektora Szpitala Wielospecjalistycznego...

w sprawie szczepień przeciwko COVID-19

Informuję, iż w piątek 28 stycznia 2022 r. odbędzie się szczepienie osób dorosłych i dzieci w Gniewkowie, w ramach którego uruchomiony zostanie Powszechny Punkt Szczepień Przeciw COVID-19 oraz przeciw grypie. Szczepienia przeprowadzane będą przez zespół szczepień Przychodni Specjalistycznej Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu w godzinach od 15.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej przy ul. Dworcowej 11 w Gniewkowie.

Osoby chcące się zaszczepić proszone są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego numer PESEL. Zainteresowani na miejscu będą zobowiązani do wypełnienia kwestionariusza szczepień oraz podpisania oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.

Po wykonanym szczepieniu każda osoba otrzyma potwierdzenie w postaci karty szczepień.

Serdecznie zapraszam i zachęcam do szczepień