Podziękowania – Wyrazy uznania za organizację i przebieg szczepień p/wko COVID-19

postać lekarza
  5. Podziękowania – Wyrazy uznania...

Dyrekcja Szpitala Wielospecjalistycznego im. dra Ludwika Błażka w Inowrocławiu składa wyrazy uznania za organizację i przebieg dotychczasowych szczepień p/wko COVID-19 zorganizowanych na terenie Gniewkowa – burmistrzowi Gniewkowa – panu Adamowi Straszyńskiemu, sekretarzowi Gminy Gniewkowo – pani Alicji Magdowskiej, kierownikowi Wydziału Kultury i Promocji Gminy Gniewkowo – pani Lidii Świdrowicz a także wszystkim zaangażowanym w organizację punktu szczepień pracownikom.

W dniu 5 stycznia br. podczas kolejnej już zorganizowanej w budynku Szkoły Podstawowej akcji zaszczepiono rekordową liczbę osób – 279 pacjentów – p/wko COVID-19.

Serdecznie gratulujemy!