32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szpitalu

logo wośp
  5. 32 Finał Wielkiej Orkiestry...

Dnia 12.01.2024r. w naszym Szpitalu kwestowaliśmy na rzecz 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do niniejszej zbiórkiprzyłączyli się pracownicy wszystkich oddziałów szpitala, a także pacjenci najmłodsi i starsi. Z wyjątkowym zaangażowaniem do składki dołączył personel Oddziałów Neonatologicznego i Położniczo-Ginekologicznego, gdyż to właśnie w Oddziale Neonatologicznym posiadamy sprzęt medyczny darowany przez WOŚP i  oznaczony czerwonymi serduszkami.

Wielka Orkiestra gra pod nazwą ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Kwesty
z tegorocznego finału przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania
i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i młodzieży.

Powiat Inowrocławski stał się opiekunem puszki stacjonarnej, do której datki wrzucali również pracownicy naszego Szpitala.