Szanowni Rodzice,
z satysfakcją informujemy, że nasz Szpital jako jeden z pierwszych dołączył do grona nowoczesnych placówek medycznych w Polsce i regionie oferujących możliwość obecności osoby bliskiej podczas zabiegu cięcia cesarskiego.
Decyzja ta jest wynikiem dążenia do stałego podnoszenia standardów opieki oraz dbałości o komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentek
Jako jeden z wiodących ośrodków położniczych w kraju, stawiamy na medycynę opartą na empatii, uwzględniając obowiązkowe procedury bezpieczeństwa medycznego.
Obecność osoby bliskiej ma na celu zapewnienie wsparcia emocjonalnego rodzącej pacjentce.
Ze względów technicznych i medycznych, proces ten podlega ścisłym wytycznym:
Regulamin uczestnictwa osoby bliskiej
Zapraszamy do skorzystania z opieki w naszym Szpitalu.



